ilia24.gr
Δευτέρα, 06 Μαΐου 2019 10:34

Τα ονόματα του ψηφοδελτίου της Λαϊκής Συσπείρωση στον Δήμο Αρχαίας Ολυμπίας

Το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης στο Δήμο Αρχαίας Ολυμπίας, κατέθεσε στο Πρωτοδικείο ο επικεφαλής του συνδυασμού Τζαβάρας Γεώργιος.

 

Αναλυτικά ο συνδυασμός:

ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια  ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

1.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ του ΘΕΟΔΟΡΟΥ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ)

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ)

3.ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ)

4.ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ)

5.ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 Υποψήφια  Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ)

  1. ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ)

7.ΚΑΚΑΛΗ – ΑΝΙΣΙΜΟΒΑ ΑΛΕΒΤΙΝΑ του ΓΙΕΒΚΓΕΝ

Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ)

8.ΚΑΣΚΟΥΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ)

9.ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ)

10.ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ)

11.ΠΑΦΙΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ)

12.ΠΡΟΥΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ)

13.ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ)

14.ΤΖΑΒΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ- ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΟΥ

Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ) 

  1. ΤΣΙΓΚΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

16.ΤΣΙΓΚΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ)

 

Εκλογική Περιφέρεια  ΛΑΜΠΕΙΑΣ

1ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΛΑΜΠΕΙΑΣ)

2.ΤΖΑΒΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΛΑΣΙΩΝΑΣ)

 

Εκλογική Περιφέρεια  ΛΑΣΙΩΝΑΣ

1.ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΛΑΣΙΩΝΑΣ)

2.ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΛΑΣΙΩΝΑΣ)

3.ΣΥΛΑΪΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΛΑΣΙΩΝΑΣ)

 

Εκλογική Περιφέρεια  ΦΟΛΟΗΣ

1.ΒΟΥΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΦΟΛΟΗΣ)

2.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΦΟΛΟΗΣ)

3.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΦΟΛΟΗΣ)

4.ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΦΟΛΟΗΣ)

5.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΦΟΛΟΗΣ)

6.ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογική Περιφέρεια ΦΟΛΟΗΣ)

 

Πηγή: ilia24.gr

Προσθήκη σχολίου

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.