ilia24.gr
Πέμπτη, 27 Ιουνίου 2019 13:14

Δήμος Ήλιδας: Τα νέα Συμβούλια των Κοινοτήτων

Ανακοινώθηκαν από το  Πολυμελές Πρωτοδικείο Αμαλιάδας τα νέα Κοινοτικά Συμβούλια και οι Πρόεδροι των Κοινοτήτων στο Δήμο Ήλιδας.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα για τα Συμβούλια των Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων

Κοινότητα Αγίου Δημητρίου

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ»

  1. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Αγίου Ηλία Πηνηίων

«ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΞΑΝΑ - ΑΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ»

  1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΛΙΒΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
  3. ΜΠΑΡΤΖΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΣΑΡΑΝΤΑΥΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Αμαλιάδος

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

  1. ΠΑΝΑΠΩΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΣΑΚΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  4. ΤΣΑΓΡΗ ΚΟΤΣΙΦΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΦΛΕΒΟΤΟΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ»

  1. ΤΡΙΚΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  3. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ»

  1. ΚΟΛΟΣΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΙΔΕΩΝ»

  1. ΚΑΡΑΚΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Αμπελοκάμπου

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

  1. ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Πρόεδρος)
  2. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ»

  1. ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  2. ΤΣΑΚΟΠΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Κοινότητα Αρχαίας  Ήλιδας (τ. Δ. Δ. Ήλιδος)

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΜΕΝΗ ΗΛΙΔΑ»

  1. ΔΑΝΕΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΓΟΥΡΔΟΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΜΑΡΘΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΦΛΕΒΟΤΟΜΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Αυγείου

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ»

  1. ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Βουλιαγμένης

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ»

  1. ΚΟΛΟΒΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΜΠΙΛΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

«ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ»

  1. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  2. ΜΠΙΛΙΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

Κοινότητα Γερακίου

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ»

  1. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ (Πρόεδρος)
  2. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  3. ΠΑΛΥΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

  1. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  2. ΤΣΑΓΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Κοινότητα Δάφνης

«ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΗΣ»

  1. ΓΚΟΥΒΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ»

  1. ΜΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  2. ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Δαφνιωτίσσης

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΑΦΝΙΩΤΙΣΣΑΣ»

  1. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  3. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

  1. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  

Κοινότητα Δουναίικων

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

  1. ΔΟΥΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΑΧΑΜΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ»

  1. ΞΕΝΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
  2. ΚΑΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Καλυβιών Ήλιδος

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ»

  1. ΚΟΡΜΠΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

«ΝΕΑ ΗΛΙΔΑ ΕΜΠΡΟΣ ΞΑΝΑ»

  1. ΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Κάρδαμα

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

  1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ»

  1. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΡΔΑΜΑ»

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα Κέντρου

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

  1. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΛΙΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ»

  1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ ΟΡΦΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Κεραμιδιάς

«ΚΕΡΑΜΙΔΙΑ 2019»

  1. ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΝΝΑΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΟΥΡΑΦΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  4. ΤΕΦΑΝΉ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
  5. ΜΠΟΥΝΤΟΥΒΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Μαζαρακίου

«ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΞΑΝΑ ΜΑΖΑΡΑΚΙ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΠΗΔΟΥΛΑ»

  1. ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Πρόεδρος)
  2. ΞΥΔΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

«ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΑΖΑΡΑΚΙΟΥ»

  1. ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Περιστερίου

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ»

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΚΟΛΛΙΑ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

  1. ΣΕΪΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΑΣΤΕΡΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  

Κοινότητα Ροβιάτας

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ»

 1.ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Πρόεδρος)

  1. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

  1. ΝΙΚΟΛΑΒΓΕΝΗΣ ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΝΤΟΥΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Σαβαλίων

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ»

  1. ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ)
  3. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΣΑΒΑΛΙΩΝ»

  1. ΓΚΑΤΖΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ 

Κοινότητα Σιμοπούλου

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ»

  1. ΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  3. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

  1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

Κοινότητα Σωστίου

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ»

  1. ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Πρόεδρος)
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΜΠΑΤΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

  1. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΓΑΛΑΝΗΣ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Χαβαρίου

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

  1. ΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Πρόεδρος)
  2. ΓΚΡΙΛΛΑΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΟΚΚΩΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ»

  1. ΡΑΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΓΚΡΙΛΛΑ ΝΤΑΝΑΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Πρόεδροι Κοινοτήτων με πληθυσμό έως τριακοσίους (300) κατοίκους

Κοινότητα Αγνάντων

ΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Αγραπιδοχωρίου

ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κοινότητα Ανθώνος

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Αυγής

ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Βελανιδίου

 ΓΚΑΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Εφύρας

ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητας Κάμπου

ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Κρυονέριου

ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Λαγανά

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΝΕΟΚΛΗ

Κοινότητα Λάτα

ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Κοινότητα Λουκά

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Οινόης

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 

Κοινότητα Ροδιάς

ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Κοινότητα Σκλίβας

ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Πηγή: ilia24.gr

Προσθήκη σχολίου

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.