ilia24.gr
Πέμπτη, 27 Ιουνίου 2019 13:18

Δήμος Ανδραβίδας Κυλλήνης: Τα νέα Συμβούλια των Κοινοτήτων

Ανακοινώθηκαν από το  Πολυμελές Πρωτοδικείο Αμαλιάδας τα νέα Κοινοτικά Συμβούλια και οι Πρόεδροι των Κοινοτήτων στο Δήμο Ανδραβίδας Κυλλήνης

Αναλυτικά τα αποτελέσματα για τα Συμβούλια των Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων:

Κοινότητα Ανδραβίδας

«ΝΕΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ»

  1. ΧΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Πρόεδρος)
  2. ΔΗΜΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΓΡΑΠΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

«ΠΝΟΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ»

  1. ΤΖΙΟΥΜΑ ΑΓΓΕΛΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  2. ΛΟΥΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

Κοινότητα Βάρδας

«ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΒΑΡΔΑΣ»

  1. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ (Πρόεδρος)
  2. ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
  4. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΛΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΜΑΓΓΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΑΤΣΙΚΑΣ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  7. ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Καπελέτου

«ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

  1. ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΚΑΛΥΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  3. ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

«ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑ»

  1. ΛΙΒΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  2. ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Κάστρου

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΚΑΣΤΡΟΥ»

  1. ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  3. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΝΤΑΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  5. ΜΑΝΙΑΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ

Κοινότητα Κάτω Παναγίας

«ΓΕΝΕΣΙΣ»

  1. ΚΑΜΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΤΩ ΠΑΝΑΓΙΑΣ»

  1. ΤΣΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Κοινότητα Κουρτεσίου

«ΝΕΑ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»

  1. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΑΚΑΛΕΤΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

«ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΙΩΣ, ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ»

  1. ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΡΕΓΚΛΗ (ΚΟΥΡΓΙΑΛΑ) ΑΡΧΟΝΤΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Κυλλήνης

«ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»

  1. ΒΟΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΟΝΤΑΝΑΣ) (Πρόεδρος)
  2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΦΛΑΜΠΟΥΡΑ ΑΡΕΤΗ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

«ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΥΛΛΗΝΗΣ»

  1. ΔΡΑΓΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  2. ΧΙΩΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ του ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ

Κοινότητα Λεχαινών

«ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΚΑΒΙΤΣΑΣ»

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΡΑΓΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  4. ΠΑΝΤΑΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  5. ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

«ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ ΛΕΧΑΙΝΩΝ»

  1. ΝΤΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  2. ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΠΑΓΩΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Μανολάδος

«ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΡΟΟΔΟΣ»

  1. ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΣΑΜΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

«ΜΑΝΩΛΑΔΑ 1316»

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ

Κοινότητα Μέλισσα

«ΜΕΛΙΣΣΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ»

  1. ΛΥΚΟΚΑΝΕΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  3. ΑΛΤΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Μυρσίνης

«ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΘΥΝΗ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΣΥΜΠΟΛΙΤΗ»

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Πρόεδρος)
  2. ΚΟΤΙΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΒΕΣΚΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

«ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ»

  1. ΒΕΣΚΟΥΚΗ ΠΕΝΤΟΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα Νέας Μανολάδος

«ΝΕΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»

  1. ΑΝΔΡΕΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ (Πρόεδρος)
  2. ΜΕΣΜΠΟΥΡΗ ΓΚΟΛΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΣΤΕΡΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

«ΝΕΑ ΜΑΝΩΛΑΔΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»

  1. ΓΑΪΤΑΝΤΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  3. ΜΥΣΙΡΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Κοινότητα Νεοχωρίου Μυρτουντίων

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΜΥΡΤΟΥΝΤΙΩΝ»

  1. ΤΣΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΔΑΜ (Πρόεδρος)
  2. ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΣΤΡΙΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ»

  1. ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  2. ΑΡΓΥΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ

Κοινότητα Νησίου

«ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΗΣΙ»

  1. ΑΛΕΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

«ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

  1. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  2. ΜΠΕΡΔΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ

 

«ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

  1. ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Κοινότητα Σταφιδοκάμπου

«ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

  1. ΚΛΑΜΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΚΟΤΣΙΡΗ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΟΥΣΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  5. ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΚΛΕΙΩ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Κοινότητας Στρουσίου

«ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

  1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ (Πρόεδρος)
  2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
  3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΣΤΡΟΥΣΙΟΥ»

  1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Πρόεδροι Κοινοτήτων με πληθυσμό έως τριακοσίους (300) κατοίκους

Κοινότητα Άγιος Χαράλαμπος

ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Αετορράχης

ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Αρετής

ΔΡΑΚΙΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Μπόρσιον

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

Κοινότητα Νεαπόλεως

ΓΚΟΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητας Ξενιών (Καλυβακίων)

ΤΣΙΓΓΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Πηγή: ilia24.gr

Προσθήκη σχολίου

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.