ilia24.gr
Τρίτη, 17 Δεκεμβρίου 2019 18:30

Εκλογές σήμερα στην ΕΛΜΕ Ηλείας - Αναλυτικά τα ψηφοδέλτια

 

Η ΕΛΜΕ Ηλείας θα πραγματοποιήσει την εκλογικοαπολογιστική της συνέλευση την Τετάρτη 18/12 και ώρα 9:30π.μ. έως 19:00 (στο 4ο Λύκειο Πύργου).

 

Θέματα: ο απολογισμός δράσης του απερχόμενου Δ.Σ. και ο οικονομικός απολογισμός

Στη συνέχεια θα πραγματοποιηθεί ψηφοφορία για την εκλογή του νέου ΔΣ από τις 12:00

έως τις 19:00.

Αναλυτικά τα ψηφοδέλτια που θα συμμετάσχουν στην εκλογική διαδικασία:

«Αγωνιστική Συσπείρωση Εκπαιδευτικών»

Το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το ΠΑΜΕ

Υποψήφιοι για το Δ.Σ της ΕΛΜΕ Ηλείας

Αθανασόπουλος Τρύφων

Αναστασίου Στέλλα

Ανδρεανίδης Αντώνης

Ανδριανοπούλου Πέπη

Αποστολοπούλου Γιολάντα

Αραπακοπούλου Ευγενία

Αρβανιτίδης Αλέκος

Γιαννούλη Διονυσία

Γεωργούλης Γεώργιος

Γρηγορόπουλος Φώτης

Διαμαντόπουλος Σάκης

Θωμόπουλος Βίκτωρας

Κάνιστρας Νίκος

Κοτσιλιάνος Κώστας

Μισύρης Βασίλης

Μπατουδάκης Θέμης

Νικολάκη Φωτεινή

Παναγιωτακόπουλος Χρήστος

Φράγκος Σπύρος

Χάρδα Ελένη

«Ανεξάρτητη Ριζοσπαστική ΠΑρέμβαση & Συνεργαζόμενοι»

Ψηφοδέλτιο για ΔΣ

Αγγελάκη Αικατερίνη

Αγγελοπούλου Παναγιώτα

Αδαμόπουλος Παύλος

Αντωνόπουλος Χρήστος

Αποστολόπουλος Ανδρέας

Ασμής Λάζαρος

Βασιλειάδης Βασίλειος

Γαβριλιάδη Γκόλφυ

Γαϊτανίδου Χριστίνα

Δημακίδης Παναγιώτης

Δημητρόπουλος Δημήτρης

Κορομηλά Μαρία

Κοτσώνη Χαραλαμπία

Κουτσούκου Μαρία

Κωσταράς Φώτης

Λαμπρόπουλος Διονύσιος

Λύγκας Κωνσταντίνος

Μάλεση Σοφία

Μιχοπούλου Χαρούλα

Μπελόκας Χρήστος

Μπίσσα Ελισάβετ

Μπόλης Παναγιώτης

Νικολοπούλου Κωνσταντίνα

Νικολοπούλου Φωτεινή

Παυλοπούλου Ευρυδίκη

Ρεντζέλου Ολυμπία

Σαμαράς Αργύριος

Σοφού Νικολέττα

Σταματίου Μαρία

Για ΕΕ

Διαμαντοπούλου Βασιλική

«ΕΝΙΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ» (Ε.Α.Κ.)

Υποψήφιοι για το Δ.Σ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΝΙΑ

ΒΡΥΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΙΠΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΟΥΦΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΚΛΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΛΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΚΟΤΣΑΛΗ ΦΙΟΝΑ

ΛΑΚΚΑ ΑΝΝΙΤΑ

ΛΙΑΓΚΟΥΡΑ ΑΛΕΞΙΑ

ΛΟΥΜΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΗΣ

ΜΑΖΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΗΣ

ΜΠΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΝΤΟΥΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΞΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΑ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΒΑΣΩ

ΣΑΡΡΗ ΑΡΓΥΡΩ

ΣΑΦΟΥΡΗ ΜΑΡΘΑ

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΟΓΙΑ ΚΩΣΤΟΥΛΑ

ΤΣΑΚΩΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΨΥΡΙΛΛΟΥ ΤΖΕΝΗ

Δ.Α.Κ.Ε. ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ Δ.Ε. ΗΛΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΣ ΤΗΣ ΕΛΜΕ

ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΓΙΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΥΣΙΝΙΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΣΕΒΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΠΡΙΝΤΖΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΣΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Προσθήκη σχολίου

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.