ilia24.gr
Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου 2020 11:01

Η Μαθηματική Εταιρεία Ηλείας βραβεύει τους επιτυχόντες μαθητές στους Διαγωνισμούς «Ο Θαλής» και «Δημήτρης Ζούνης»

Η Διοικούσα επιτροπή του Παραρτήματος του Ν. Ηλείας «ΙΠΠΙΑΣ Ο ΗΛΕΙΟΣ»

σας προσκαλεί  στην Εκδήλωση ΒΡΆΒΕΥΣΗΣ των  επιτυχόντων μαθητών του 80ου  Μαθηματικού   Διαγωνισμού «Ο Θαλής»  και του 4ου Τοπικού Μαθηματικού Διαγωνισμού «Δημήτρης Ζούνης»  την Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2010 και ώρα 5: 00 μ.μ στο Αμφιθέατρο εκδηλώσεων της Περιφερειακής ενότητας Ηλείας στον Πύργο.

Αναλυτικά τα παιδιά που θα βραβευτούν είναι:

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΘΑΛΗ ΝΟΜΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΤΑΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΒΑΒΑΛΑ

ΣΟΦΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΛΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΩΡΟΘΕΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΥΡΣΙΝΗ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΔΟΥΛΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΛΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΖΑΓΚΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΖΙΩΓΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΡΙΖΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΡΜΠΑΤΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΝΤΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΣΩ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΛΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΥΛΩΝΑΣ

ΣΤΥΑΡΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΡΑΛΛΗ

ΜΑΡΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΡΟΚΑΝΑ

ΕΙΡΗΝΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΤΣΑΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΗΛΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΨΥΧΟΜΑΝΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΛΗ

ΔΙΟΝΥΣΙΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΖΗΡΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΗΛΕΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΘΟΜΟΛΛΑΡΙ

ΣΩΤΗΡΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΛΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΥΡΙΤΣΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΥΛΩΝΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ

Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΑΠΑΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΕΛΙΝΑ

4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ

ΕΛΕΝΗ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΡΑΛΛΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΗΛΕΙΑΣ

Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΚΑΤΣΑΟΥΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΛΑΛΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΠΕΝΤΑΡΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ

Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΚΟΤΣΙΦΑ

ΟΥΡΑΝΙΑ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ  Δ.ΖΟΥΝΗ 2019-20

Α.Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΜΠΟΥΛΜΠAΣΑΚΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΜΕΡΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΜΟΥΣΑ

ΔΙΟΝΥΣΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΔΗΛΑΡΗ

ΜΑΡΙΛΟΥ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΚΟΤΣΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΔΗΛΑΡΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΑΣΤΕΡΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΖΗΡΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΖΑΧΑΡΩΣ

ΚΟΛΛΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΜΠΕΚΙΟΥ

ΖΩΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΚΡΙΣΠΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΚΑΛΛΙΟΤΖΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΜΑΚΡΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΤΕΡΖΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΤΖΟΪΤΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΚΟΥΖΗ

ΕΙΡΗΝΗ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΔΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΤΣΕΠΕΝΕΚΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΕΛΟΠΙΟΥ

ΤΖΑΒΑΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΧΑΒΑΡΙΟΥ

ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΥ

ΜΑΡΘΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

ΤΖΟΓΑΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΖΑΧΑΡΩΣ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΣΚΑΛΤΣΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΖΑΧΑΡΩΣ

Προσθήκη σχολίου

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.