ilia24.gr
Παρασκευή, 11 Ιανουαρίου 2019 12:12

Τοπικό πρωτάθλημα: Το πρόγραμμα και οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

Το Σάββατο 12/1 και την Κυριακή 13/1 θα πραγματοποιηθούν οι αγώνες για την 16η αγωνιστική στην Α1 DEDALOS SECURITY, την 14η στην Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ, την 12η στους δύο ομίλους της Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ και την 8η στη Γ' ECLIPSE. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

Αγώνες του Σαββάτου 12-01-2019

Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος-12η        12-01-2019-15:00-Λανθιου      Αρης Λανθιου - Κεραυνος Χειμαδιου           

Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος-12η        12-01-2019-15:00-Πλατάνου   Ερμης Πλατανου - Ατρομητος Βαρβασαινας

Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος-14η 12-01-2019-15:00-Ενωσιακο Πυργου      Πελοψ Πυργου - Λεοντες Αμαλιαδας  

Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος-14η      12-01-2019-15:00-Νεοχωριου Κυλληνης            Αχιλλευς Νεοχωριου - Νεος Κοροιβος Κατσαρου

Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος-14η      12-01-2019-15:00-Γερακιου     Εθνικος Γερακιου - Δαφνη Ανδραβιδας

Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος-14η      12-01-2019-15:00-Καλλικωμου           Κεραυνος Βρινας - Παο Κακοβατου

Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος-16η    12-01-2019-15:00-Γουμερου            Ολυμπιαδα Γουμερου - Θυελλα Πύργου

Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος-16η    12-01-2019-15:00-Δημ. Λεχαινων            Ηλειακος Λεχαινων - ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως

Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος-16η    12-01-2019-15:00-Δημ. Κρεστένων            Ξενοφών Κρεστένων - Δοξα Νεας Μανωλαδας     

Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος-16η    12-01-2019-15:00-Μανωλαδας            Προοδευτική Μανωλάδας - Αο Μακρυσιων           

Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος-16η    12-01-2019-15:00-Λατζοΐου     Ενιππευς Λατζοιου - Ολυμπιακος Σαβαλιων      

Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος-16η    12-01-2019-15:00-Κουρτεσίου            ΑΠΟ Κουρτεσιου - Αίας Γαστούνης

Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος-12η        12-01-2019-15:00-Δημ. Ανδραβιδας            Φιλιππος Ανδραβιδας Αο - ΑΟ Χαβαρίου

Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος-12η        12-01-2019-15:00-Καρδαμα     Θυελλα Καρδαμα - Ολυμπιακος Μυρτιας

Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος-12η        12-01-2019-15:00-Αμπελόκαμπου            Εθνικος Αμπελοκαμπου - Αρης Δημητρας   

Αγώνες της Κυριακής 13-01-2019

Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος-12η        13-01-2019-11:00-Βροχιτσας   Απς Βροχιτσας Αφοβος - Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης

Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος-12η        13-01-2019-15:00-Βροχιτσας   Αο Αγιου Γεωργιου - Νέος Άρης Στρεφίου

Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος-12η        13-01-2019-15:00-Ωλενας            Ωλενειακος Ωλενας - Αναγέννηση Μακρισίων 2016

Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος-14η      13-01-2019-12:45-Ενωσιακο Πυργου            Αετος Κεντρου Πηνειας - Απολλων Ν. Φιγαλιας

Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος-14η      13-01-2019-15:00-Πελοπιου    Πελοψ Πελοπιου - Ηλειακός Βαρθολομιού

Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος-14η      13-01-2019-15:15-Ενωσιακο Πυργου            Αργοναυτης Κατακολου - Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας          

Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος-12η        13-01-2019-15:00-Δημ. Λαμπετιου            Αετος Αλποχωριου Α.Ο. - Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.)

Γ' ECLIPSE ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ-Κανονική Περίοδος-8η       13-01-2019-11:00-Δημ. Λαμπετιου            ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - Αγιος Δημητριος Πουρναριου

Γ' ECLIPSE ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ-Κανονική Περίοδος-8η       13-01-2019-11:00-Σωστι            Κενταυρος Σωστιου - Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ.

Γ' ECLIPSE ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ-Κανονική Περίοδος-8η       13-01-2019-11:00-Δημ. Λεχαινων            Πριγκηπες Λεχαινων - Αιολος Πυργου          

Γ' ECLIPSE ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ-Κανονική Περίοδος-8η       13-01-2019-15:00-Σωστι            ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 - Δοξα Ελαιωνα

ΠΗΓΗ:ilia24.gr

Προσθήκη σχολίου

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.