ilia24.gr
Τρίτη, 12 Φεβρουαρίου 2019 10:25

EΠΣ ΗΛΕΙΑΣ: Βράβευση Αριστούχων μαθητών - μελών των μικτών ομάδων Παίδων & Νέων 2018-2019

 

Καλούνται οι μαθητές που τελείωσαν το Σχολικό έτος 2017 - 2018 με βαθμό (18½) και άνω και έχουν αγωνιστεί στις μικτές ομάδες από το περασμένο Σεπτέμβριο 2017- Μάρτιο του 2018

να επικοινωνήσουν με τον Ενωσιακό Προπονητή Αντώνη Χρυσανθακόπουλο, στα πλαίσια της φετινής βράβευσης των μαθητών από την ΕΠΣ Ηλείας.

Αναλυτικά οι αριστούχοι μαθητές

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 
ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ

1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Γ
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ Γ
3 ΓΚΡΙΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΒΑΡΙΟΥ ΑΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΒΑΡΙΟΥ Γ
4 ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Γ
5 ΔΟΥΦΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ Γ
6 ΖΑΓΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Γ
7 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ Γ
8 ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Γ
9 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Γ
10 ΚΟΤΣΟΜΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ Γ
11 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Γ
12 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 2οΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Γ
13 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΟΥΜΕΡΟΥ Γ
14 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΟΥΜΕΡΟΥ Γ
15 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Γ
16 ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ Γ
17 ΦΡΑΓΚΟΠΑΝΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ Γ
18 ΧΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ Γ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ 
ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ

1 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ 3oΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ Α
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 4οΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ Α
3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑ.-ΠΑΝ. 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Γ
4 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 1οΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ Α
5 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑ.-ΠΑΝ. 2οΓΕΛ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Α
6 ΖΩΓΑΚΗΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑ.-ΠΑΝ. 1οΓΕΛ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Α
7 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Γ
8 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 2οΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ Α
9 ΚΟΣΚΟΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ ΑΠΟ ΓΕΛ ΛΕΧΑΙΝΩΝ Α
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ ΓΕΛ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ Α
11 ΛΟΥΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΑΡΡΑΧΙΟΥ 1οΕΠΑΛ ΠΥΡΓΟΥ Α
12 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑ.-ΠΑΝ. 2οΓΕΛ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Α
13 ΜΠΑΛΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ ΓΕΛ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ Α
14 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΓΕΛ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α
15 ΠΛΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 4o ΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ Α
16 ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ 4οΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ Α
17 ΦΕΡΕΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Γ
18 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ ΓΕΛ ΠΕΛΟΠΙΟΥ Α
18 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ ΓΕΛ ΠΕΛΟΠΙΟΥ Α

Προσθήκη σχολίου

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.